Vizualinė reklama

„Roll up“ stendai

„Roll up“ stendai – tai paprasto ir greito surinkimo reklaminiai stendai prezentacijoms, parodoms ir įvairiems renginiams.

Foto sienelės

Foto sienelė – tai puikus sprendimas įamžinti prisiminimus fotosesijoje. Foto sienelės lengvai surenkamos ir transportuojamos.

Stendai

Įvairių vidaus ir lauko reklaminių stendų gamyba. Mobilūs reklaminiai stendai, skirti laukui, yra atsparūs oro sąlygoms ir tvirti, o vidaus stendai yra lengvi, patogiai sumontuojami ir patvarūs.

Iškabos

Iškabos spausdinamos ant tento ar lipduko. Galimi įvairūs tvirtinimo prie sienos elementai, skydai su apšvietimu ar be, reklamos matomumui didinti.

Šviesdėžės

Efektyvi vidinės ir išorinės reklamos priemonė. Šviesdėžės apšviečiamos iš vidaus ir yra gerai matomos visą parą. Šviesdėžės gali būti su LED apšvietimu, kuris garantuoja tolygų šviesos pasiskirstymą, ilgaamžiškumą ir mažas elektros sąnaudas.

Tūrinė reklama

Tūrinės reklamos priemonės gaminamos iš įvairių medžiagų, dydžių, su įvairiomis apšvietimo galimybėmis. Šviečiančiose dalyse instaliuojamas ekonomiškas LED apšvietimas, garantuojantis tolygų šviesos pasiskirstymą, ilgaamžiškumą ir mažas elektros sąnaudas.

Lentelės

Įvairiausių išmatavimų ir medžiagų (organinis stiklas, metalas, plastikas, aliuminio kompozitas ir kt.) lentelių gamyba (kabinetų numeriai ir pavadinimai, nuorodos, orientacinės, darbo laiko lenteles, rodyklės).

Stiklo matinimas

Stiklinių biuro pertvarų, pastato langų apklijavimas nepermatoma pilkos matinės spalvos plėvele, praleidžiančia šviesą.

Vitrinų apklijavimas

Efektyvus būdas paversti vitrinas reklamos plotais. Projektuojame, užklijuojame perforuotą plėvelę su reklamine spauda, ploteriuotą lipduką su pasirinktu tekstu ir grafika, šerkšno efekto plėvelę.

Automobilių apklijavimas

Efektyvus būdas pasiekti klientą, nesvarbu ar tai tekstinė informacija, ar stilizuotas vaizdas. Reklamos efektyvumas didelis, kadangi reklama yra matoma ne tik praeiviams, bet ir eismo dalyviams.

Parodų stendai

Standartinių ir individualių stendų parodoms apipavidalinimas, lipdukų su spauda klijavimas, gamyba.

Paveikslai ant drobės

Įvairių dydžių ir formatų paveikslų gamyba, nuotraukų spauda ant drobės.